• .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

November 18-22.

HORVÁT KULTÚRA HETE

Jubileumot ünnepel a HOŠIG

Programkavalkád egy héten át

Vendégek a testvériskolákból és tündérországból...

A HOŠIG 2013-ban ünnepli önállóvá válásának 20. évfordulóját. A jubileum központi ünnepségére a Horvát Kultúra Hete hagyományos rendezvénysorozatunk alkalmából kerül sor. November 18-22. között kulturális-művészeti műsorokkal, vetélkedőkkel, ismeretterjesztő előadásokkal, gasztronómiai bemutatóval és még számos más színes eseménnyel ünnepeljük évfordulónkat. Az elmúlt 20 év történetéről régi tanáraink és diákjaink tartanak emlékező élménybeszámolót. A Hét kiemelkedő programja lesz az Irodalmi Színpad bemutatója, amely a 800 éves horvát-magyar közös történelem érdekes epizódjait és történelmi szereplőit eleveníti fel a Velebit tündéreinek segítségével…A jubileum alkalmából hazai és horvátországi testvériskolák köszöntik majd műsoraikkal iskolánkat. A Hét egyik legvidámabb eseményének a november 22-i Batyusbál ígérkezik diák-tanár-szülő táncházzal.

A Horvát Kultúra Hetének rendezvényeire szeretettel meghívjuk és várjuk a kedves szülőket, minden vendégünket!

A programról bővebben itt olvashat:

This website uses cookies. Cookies are small text files downloaded to your computer each time you visit a website. When you return to websites, or you visit websites using the same cookies, they accept these cookies and therefore your computer or mobile device.